• Під патронатом

Медіа

14.11.2017

Визначені переможці Run Ukraine Running League 2017

Другий сезон Run Ukraine Running League, у якій можуть взяти участь як професіонали так і аматори, успішно завершено. Цього року серія стартів складалася з п’яти етапів, що відбувалися у Києві, Львові, Одесі та Дніпрі. Grand Prix Lviv Half Marathon став завершальною крапкою фантастичного року та визначив переможців.

Цього року переможцями ліги стали Надія Воронченко та Олег Якимчук з Києва.

Призери Run Ukraine Running League (чоловіки).

1. Олег Якимчук  – 23700 балів.
  2. Володимир Ханас – 23008 балів.
  3. Сергій Чалик – 22898 балів.

Призери Run Ukraine Running League (жінки).

29.10.2017 – 2-d Grand Prix Lviv Half Marathon

Вирішальним у жіночій боротьбі став 4 етап – Wizz Air Kyiv City Marathon. Завдяки високому результату, Надія Воронченко очолила рейтинг з солідним відривом. Від найближчої суперниці Оксани Зубчевської Надію відділяло 175 балів, за підсумками чотирьох етапів. Під час останнього етапу Надія Воронченко лише зміцнила свою перевагу.

А от у чоловіків лідер визначився заздалегідь. Олег Якимчук лише одного разу, після Київського марафону, програв за балами Володимиру Ханасу, що став срібним призером Ліги. Всі інші забіги він «виграв» зі значною перевагою.

Головний приз, який отримують переможці від Run Ukraine – участь у міжнародному марафоні у Празі Volkswagen Prague Marathon 2018, що відбудеться 6 травня наступного року.

Усі витрати, що пов’язані з трансфером, проживанням та реєстрацією спортсменів на змагання бере на себе компанія Run Ukraine.

Вітаємо переможців та чекаємо усіх, хто закоханий у біг, на Run Ukraine Running League 2018!