• Офіційний автомобільний партнер
  • Під патронатом
  • Партнери
  • Генеральні медіа партнери
  • Фітнес партнер
  • Офіційний спонсор
  • Офіційний хронометрист
  • Офіційний спортивний партнер
  • Титульний спонсор
  • Генеральні медіа партнери
  • Генеральні медіа партнери

Пейсмейкери

Півмарафон – це хороша перевірка вашої біговій готовності на серйозній дистанції. Близько трьох тисяч бігунів від новачків до професіоналів будуть долати цю дистанцію на Київському півмарафоні.

Пейсмейкер – це досвідчений бігун, що виходить на дистанцію разом з усіма учасниками забігу, проте його головною задачею є задавання оптимального бігового темпу – ритму, котрий допоможе учасникам гарантовано прийти до фінішу в установлений час

Знайомство з командою «пейсмейкерів»:

Пейсмейкери 1:30

Камешков Денис

Клуб: МК «RunOк»

 

Побажання учасникам:

Бігайте часто, бігайте швидко! Але ніколи не обганяйте почуття радості, яке відчуває від бігу!

Вікторов Олександр

Клуб: BilaTserkvaMarathon

 

Побажання учасникам:

Отримати насолоду від бігу та чергової перемоги над собою

 

Пейсмейкери 1:40

Ліщук Дмитро

Клуб: BilaTserkvaMarathon

 

 

Побажання учасникам:

Ви можете більше, ніж собі думаєте! Бажаю всім отримати задоволення від забігу та нових перемог над собою!

Усенко Андрій

Клуб: Run Base Kyiv

 

Побажання учасникам:

Чи не втрачати мотивації

Пейсмейкери 1:50

Тимченко Леонід

Клуб: Run Base Kyiv

 

Побажання учасникам:

Почніть реалізовувати свої найсміливіші цілі вже зараз!

Шахворост Андрій

Клуб: Run Base Kyiv

 

Побажання учасникам:

Чи не сумніватися в своїх силах і можливостях, отримати максимум задоволення від забіг в прекрасному місті, перетнути фінішну лінію з посмішкою в запланований час, і полюбити біг назавжди.

Пейсмейкери 2:00

Троць Дмитро

Клуб: Coral Travel

 

Побажання учасникам:

Ніколи не здавайся і ти побачиш як здаються інші!

Барановський Олександр

Клуб: Run Base Kyiv

 

Побажання учасникам:

Дорогі участники! Всіх тих, для кого цей забіг буде першим, вітаю у дружній біговій спільноті, бажаю відкрити нові для себе відчуття та отримати невимовне задоволення від події! Досвідчені бігуни – бажаю легких ніг, визначних результатів та наснаги на трасі! До зустрічі на старті!

Поради, як обрати «пейсмейкера»:

1. Не помиліться із вибором свого темпу.

Завдання пейсмейкерів просте – підтримувати заданий темп протягом усього забігу. Але бігуни повинні належним чином оцінити свій потенціал. “Не помиліться з вибором свого темпу”, – повторює Домінік Шовельє, бронзовий призер чемпіонату Європи 1990 року. Перед змаганнями варто проконсультуватися із тренером щодо вашої фізичної форми та можливостей.

2. Перед стартом

На півмарафоні традиційно буде два пейсмейкери для кожного темпу. Пейсмейкери будуть супроводжувати учасників на 1:30, 1:40, 1:50, 2:00 год. У стартовому коридорі їх буде легко впізнати через повітряні кульки із написом фінішного часу над головою. “Коли ви входите в стартовий коридор, одразу рухайтеся просто до них”, радить легенда французького марафону Домінік Шовельє. “Не панікуйте. Вам не потрібно міцно за них триматися — вони нікуди не полетять!”

3. Вибір правильного темпу

Після старту необхідно негайно знайти «пейсмейкерів» з повітряними кульками і постійно тримати їх в полі зору, залишаючись на приблизно 20-30 метрів позаду них. Намагайтеся не відставати: на те, щоб їх наздогнати, завжди потрібно витратити більше зусиль, а це може завдати шкоди пізніше. Переконайтеся протягом перших кількох кілометрів, що це саме той темп, який ви планували підтримувати.  А потім — просто слідуйте за пейсмейкером, думайте про напої і насолоджуйтеся бігом

4. Коли темп занадто швидкий…

Цілком можливо, що майже відразу після початку забігу ви зрозумієте, що цей темп зашвидкий для вас. “Не втрачайте часу марно”, попереджає Домінік Шовельє, чотириразовий чемпіон французького марафону. “Якщо ви почали відхилятися від графіку, варто сповільнитися і поступово перейти на темп, який вас влаштовує.” Краще закінчити забіг самому або разом з іншими бігунами, ніж намагатися слідувати за пейсмейкерами. «Шошо» жартує: “Не чекайте чверть години на узбіччі, поки не з’явиться інший пейсмейкер!”

5. Якщо це (справді) занадто легко

Іноді ваші ноги знаходяться в кращій формі, ніж ви думали, і темп пейсмейкера видається трохи млявим. Чи слід прискорюватися?  “Так, це можна зробити”, визнає Домінік Шовельє. “Але прослідкуйте, щоб не зробити це занадто рано.” Врешті решт, пейсмейкери – це ідеальні метрономи. Вони можуть дати безцінні навички управління своїми зусиллями, особливо менш досвідченим бігунам. Найкраща порада, як правило, полягає в тому, щоб слідувати їх ритму …