До старту
залишилось
  • Під патронатом
  • Титульний спонсор
До старту
залишилось

Пакетні реєстрації на Under Armour Ukrainian Majors Running League 2020 Online

 

Справжня пригода має тривати довго! Тому ми пропонуємо купити пакетну реєстрацію на ТРИ заходи Бігової Ліги Українських Мейджорів від Run Ukraine, які цьогоріч відбудуться у новому форматі — у форматі ОНЛАЙН. 

 

Нагадаємо, що у 2020 році Ukrainian Majors Running League 2020 Online складатиметься з 5 стартів: Київського півмарафону і марафону, Львівського, Одеського та Дніпровського півмарафонів. Харківський та Запорізький півмарафони перенесено на 2021 рік. 

 

Отже, за 1320 грн можна придбати пакетну реєстрацію на всі 3 старти Бігової Ліги:

 

 

Нагадуємо, що учасники, які пробіжать 10 км або 21 км на всіх 5 стартах, окрім медалі за кожен окремий старт, отримають ще й медаль фінішерів Ліги. Тож якщо ти бажаєш отримати медаль фінішера Ліги, то пакетна реєстрація — це саме те, що тобі потрібно!

 

Механіка придбання пакетної реєстрації проста:

 

КРОК 1. 

Визначаєш, на які дистанції бажаєш зареєструватися (ти можеш реєструватися на різні дистанції, не обов’язково обирати одну дистанцію на всі забіги).

 

КРОК 2.

Купуєш пакетну реєстрацію на три забіги Лвги в нашому магазині.

 

КРОК 3.

Чекаєш на дзвінок від нашого менеджера протягом 24 годин після придбання реєстрації або з понеділка, якщо купив пакетну реєстрацію на вихідних.

Меденжер повідомить тобі спеціальний промокод, за допомогою якого ти зможеш рареєструватися на обрані забіги та дистанції.

 

КРОК 4.

Проходиш реєстрацію у своєму особистому кабінеті, використовуючи промокод.

 

КРОК 5.

Готуєшся до забігів та біжиш!

 

 

 

 

Що робити тим, хто вже придбав пакетні реєстрації на 3, 4, 5, 6 офлайнових забігів у 2020 році?

УВАГА! Для того, щоб скористатися наведеними можливостями, напишіть на [email protected] до 31 липня 2020 року ВКЛЮЧНО. В іншому випадку ваша реєстрація буде автоматично перенесена на участь в онлайн-форматі із зарахуванням різниці у вартості на кешбек-рахунок.

 

Що робити тим, хто придбав пакетну реєстрацію на ВСІ старти Under Armour Ukrainian Majors Running League 2020?

УВАГА! Для того, щоб скористатися наведеними можливостями, напишіть на [email protected] до 31 липня 2020 року ВКЛЮЧНО. В іншому випадку ваші реєстрації на заходи Ліги 2020, які будуть проведені  онлайн, будуть автоматично перенесені на участь в онлайн-форматі із зарахуванням різниці у вартості на кешбек-рахунок, а реєстрації на Харківський та Запорізький півмарафони будуть автоматично перенесені на 2021 рік.