До старту
залишилось
  • Під патронатом
  • Генеральні медіа партнери
  • Фітнес партнер
  • Офіційний хронометрист
  • Офіційний спортивний партнер
  • Титульний спонсор
  • Генеральні медіа партнери
  • Генеральні медіа партнери

Подарунковий сертифікат

 

Дарувати подарунки та приносити людям радість – це щастя. Хочеш здивувати своїх рідних та близьких – подаруй їм емоції. Емоції перемоги, ейфорії та приливу ендорфінів. Ми підготували для вас подарункові сертифікати на забіги Run Ukraine Running League 2019, стань частиною бігового руху України.

 

Власник подарункового сертифікату отримує:

Напевно, ви вже знаєте, хто отримає від вас такий цінний подарунок. Подумайте, вулицями якого міста України ваш друг захоче пробігти та оберіть відповідний сертифікат

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

КРОК 1
ОБЕРІТЬ forward

Оберіть подарунковий сертифікат

КРОК 2
ПРИДБАЙТЕ forward

Придбати Подарунковий сертифікат можна в нашому інтернет магазині за посиланням: http://runukraine.org/shopping або на сторінці нижче.

КРОК 3
ОТРИМАЙТЕ forward
Сплачений Подарунковий сертифікат ви зможете отримати в офісі Run Ukraine за адресою: вул. Олександра Пироговського 14/7 з 10.00 до 18.00. Також ви можете замовити доставку у відділення Нової пошти. 

Увага!
Вартість доставки НЕ входить у вартість сертифікату.
КРОК 4

ДАРУЙТЕ

Увага! Подарунковий сертифікат без активації недійсний. Важливо попередити друга про необхідність проходження процедури реєстрації на сайті.

 

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ RUN UKRAINE*

*Факт придбання сертифікату підтверджує, що Ви ознайомились та погодились з дотриманням правил ОБІГУ ПОДАРУНКОВИХ СЕРТИФІКАТІВ RUN UKRAINE. Використання сертифікату можливе лише на умовах Правил ОБІГУ ПОДАРУНКОВИХ СЕРТИФІКАТІВ RUN UKRAINE.

Подарунковий сертифікат (6 заходів, дистанції 21/42 км) Подарунковий сертифікат (6 заходів, дистанції 10 км) Подарунковий сертифікат (3 заходи, дистанції 21/42 км)
2695 грн 2395 грн 1350 грн
Придбати Придбати Придбати

 

 

 

Подарунковий сертифікат (5 заходів, дистанції 21/42 км) Подарунковий сертифікат Nova Poshta Kyiv Half Marathon’19
2250 грн 725 грн
Придбати Придбати

Ознайомитись з правилами ОБІГУ ПОДАРУНКОВИХ СЕРТИФІКАТІВ RUN UKRAINE