• Під патронатом
  • Титульний спонсор
  • Офіційний водний партнер

Програма Заходу

Що таке «онлайн-забіг»

Онлайн-забіг — це індивідуальний забіг на певну кількість кілометрів — 4.2 км, 10 км, 21 км або 42 км (тільки у межах Київського марафону), які учасник повинен подолати у конкретні дати. Для учасників 5th MOLOKIYA LVIV HALF MARATHON ONLINE забіг відбудеться 22 або 23 серпня 2020 року.

 

Реєстрація

Реєстрація на ювілейний 5th MOLOKIYA LVIV HALF MARATHON ONLINE складається з двох етапів: ранньої та пізньої реєстрації. 

Рання реєстрація триває з 15 липня по 5 серпня 2020 року (за наявності вільних слотів).

Пізня реєстрація триває з 5 по 20 серпня 2020 року. Після 20 серпня зареєструватися на 5th MOLOKIYA LVIV HALF MARATHON ONLINE не можна.

 

Отримання стартового пакету і медалі

Учасники, які зареєструвалися під час ранньої реєстрації, отримують стартовий пакет зі стартовим номером, офіційним браслетом заходу, рюкзаком і медаллю на відділення Нової Пошти перед забігом. 

Учасники, які зареєструвалися під час пізньої реєстрації, отримують електронний стартовий номер на пошту перед забігом, а стартовий пакет — через 21 день після забігу.

 

День старту

Ювілейний 5th MOLOKIYA LVIV HALF MARATHON ONLINE відбуватиметься протягом двох днів: суботи 22 серпня і неділі 23 серпня.

Точний час і маршрут забігу кожен учасник визначає для себе самостійно.

В один із двох днів (22 або 23 серпня) учасник повинен одягнути стартовий номер і вийти на пробіжку. Перед стартом потрібно активізувати будь-яку програму для трекінгу (Strava, Endomondo, Nike+, TOMTOM mysport, Movescount, Polar Flow, Garmin connect, FitBit та інші відкриті сервіси), аби вона зафіксувала цю пробіжку. 

Часовий ліміт на подолання дистанції відсутній.

 

Куди надсилати результати

Протягом трьох днів після забігу учасник повинен надіслати скрін з результатами пробіжки або посилання на особистий кабінет у будь-якій програмі-трекінгу з відкритим доступом на пошту [email protected]

Результат вважається зарахованим після відповіді нашого менеджера.

Після підтвердження результату учасник отримає електронний диплом фінішера з власним результатом на пошту. 

 

УВАГА! Учасник, який планує взяти участь у всіх стартах Бігової Ліги Українських Мейджорів Онлайн у 2020 році і бажає отримати медаль фінішера Ліги, обов’язково повинен надіслати результати з кожного забігу на пошту [email protected]. Тільки у тому випадку, якщо всі забіги було підтверджено, учасник отримає медаль фінішера Ліги.