До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний хронометрист
  • Генеральні медіа партнери
  • Партнери
  • Партнер дистанції 21 км
  • Благодійний партнер
  • Генеральний партнер
  • Спортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний партнер
  • Під патронатом

Новини

27.04.2020

Антикоронавірусна підбірка № 5 від Ахтема Сеітаблаєва | Теорія режисури, «Лісова пісня», джаз і серіали із захоплюючим сюжетом

Сьогодні понеділок, а отже — початок нового тижня на самоізоляції. Якщо ви вже встигли прочитати відкладені книжки й передивитись улюблені фільми, на допомогу вже мчить наша п’ята #антикоронавірусна_підбірка, яку для вас склав актор театру і кіно, режисер, сценарист і Заслужений артист Автономної Республіки Крим Ахтем Сеітаблаєв.

 

КНИГИ ТИЖНЯ:

«Другу також варто придбати», Олег Сенцов. Це новий фантастичний, дещо апокаліптичний, роман, написаний Олегом у в’язниці, на сторінках якого вигадані фантастичні реалії переплітаються з цілком реальними проблемами людства. Книгу до кінця я ще не дочитав, але однозначно рекомендую з нею ознайомитись.

«Лісова пісня», Леся Українка. Вічна класика української літератури. Також фантастичний твір, драма-феєрія, у якій світ природи органічно пов’язується зі світом людини. Перечитую Лесю Українку наразі, тому що маю намір поставити виставу за цією п’єсою.

Спеціалізована література з драматургії та режисури від Анатолія Ефроса, Анатолія Смелянського й Георгія Товстоногова.

 

СЕРІАЛИ ТИЖНЯ:

«Світ Дикого Заходу» — американський науково-фантастичний серіал про футуристичний парк розваг, у якому андроїди служать людям, але після раптового перебою в програмі перетворюються на небезпечних вбивць.

«Кремнієва долина» — цікава комедійна історія про IT-фахівців.

«Незнайомка» — містичний серіал на основі однойменного роману-трилера американського автора Харлана Кобена.

«Авеню 5» — свіженький комедійно-фантастичний серіал про космічні пригоди, у головній ролі якого грає Г’ю Лорі, відомий нам з культового «Доктор Хауса».

«Спіймати Кайдаша» — сучасний український комедійний серіал, прем’єра якого відбулася в березні 2020 року. Сюжет заснований на повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я».

 

ФІЛЬМИ ТИЖНЯ:

«З 5 до 7. Час коханців». Романтичне кіно, яке розповідає історію про пристрасний роман молодого письменника й дружини французького дипломата, які живуть у Нью-Йорку. Щодня у них є лише дві години — з п’ятої до сьомої — на кохання.

 

«Мої думки тихі» — дуже чудове нове українське кіно про відносини сина і матері, про пошуки щастя й свого місця у світі.

 

МУЗИКА ТИЖНЯ:

Джаз. Не знаю, чи то особливості віку, чи то ні, але переважно я слухаю джаз. Загалом він мені завжди подобався, а зараз — особливо.

 

ПОРАДА ТИЖНЯ:

Нещодавно я брав участь у спільній розмові з громадськими діячами й представниками різних релігійних конфесій, під час якої владика Борис Гудзяк, президент Українського Католицького Університету, висловив таку думку, що цей час (карантин — ред.) ми повинні використати на самовдосконалення і по можливості закрити ті питання, на які не вистачало часу.

Тому я раджу займатися самовдосконаленням, знаходити час і на себе, і на спілкування з рідними та близькими. І найголовніше — не втрачайте надію, почуття гумору й гарний настрій.