До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний хронометрист
  • Генеральні медіа партнери
  • Партнери
  • Партнер дистанції 21 км
  • Благодійний партнер
  • Генеральний партнер
  • Спортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний партнер
  • Під патронатом

Новини

17.04.2020

Біговій Лізі від Run Ukraine 5 років: згадуємо, з чого все починалось

Компанія Run Ukraine увійшла в біговий сезон 2020 року з оновленою Біговою Лігою — Under Armour Ukrainian Majors Running League. У п’яту річницю Ліги організатори вирішили провести ребрендинг та модернізувати її за аналогією до Світової Ліги Мейджорів — великої шістки найпрестижніших і наймасовіших марафонів світу.

Перед тим, як ми розкажемо про основні нововведення та зміни, пропонуємо згадати, з чого починала свій шлях Бігова Ліга Українських Мейджорів.

 

2016 рік: перший сезон Run Ukraine Running League

До 2016 року компанія Run Ukraine організовувала півмарафони й марафони у Києві. А в 2016 році провела перші забіги за межами столиці, а саме: півмарафони у Дніпрі, Львові та Одесі. Тоді організатори вирішили об’єднати п’ять стартів у чотирьох містах України в єдину унікальну Бігову Лігу — Run Ukraine Running League — та надати можливість спортсменам змагатись не лише в межах одного бігового заходу, а й у межах усієї Ліги. Для додаткової мотивації організатори запровадили окремий рейтинг для фінішерів усіх п’яти стартів Ліги та нагородили переможців.

У 2016 році на кожному з п’яти стартів Ліги взяли участь 28 спортсменів (21 чоловік і 7 жінок). А переможцями стали Олександр Мозговий і Олена Федорова. Вони отримали слоти на участь у 42-му Паризькому марафоні Schneider Electric Marathon de Paris 2017.

 

старти Бігової Ліги 2016 року

 

2017 рік: другий сезон Run Ukraine Running League

Аби простимулювати українців займатися бігом і створити ефективну мотивацію для всіх: від домогосподарок до власників бізнесу — компанія Run Ukraine у 2017 році ввела спортивну категорію «Професії» і нагородила представників різних сфер діяльностей, які здобули перемогу у своїх категоріях.

Усі п’ять стартів у 2017 році подолали 84 спортсмени (72 чоловіки і 12 жінок), а перемогу здобули Олег Якимчук і Надія Воронченко. Переможці отримали слоти на участь у двадцять четвертому Празькому марафоні Volkswagen Prague Marathon 2018.

 

старти Бігової Ліги 2017 року

 

2018 рік: третій сезон Run Ukraine Running League

У 2018 році до бігових заходів Ліги додалось два нових старти — це півмарафон у Запоріжжі та Intersport Run UA у Києві. Тобто Run Ukraine Running League 2018 складалася з семи етапів.

У всіх семи стартах Run Ukraine Running League 2018 взяли участь 38 бігунів-любителів. З них переможцями стали Ігор Чорнуха і Ольга Яроцька. Їх організатори нагородили участю у двадцять п’ятому Римському марафоні ACEA Maratona di Roma 2019.

 

старти Бігової Ліги 2018 року

 

2019 рік: четвертий сезон Run Ukraine Running League

У 2019 році Бігова Ліга об’єднала шість стартів у п’яти містах України, а саме: півмарафони у Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Запоріжжі та марафон у Києві. Усі шість стартів здолали 112 бігунів, а найкращий результат показали Андрій Лапко і Надія Воронченко. Переможці отримали грошову винагороду у розмірі 20 000 гривень.

 

старти Бігової Ліги 2019 року

 

2020 рік: ювілейний п’ятий сезон Under Armour Ukrainian Majors Running League

Новий сезон Бігової Ліги буде не таким, як попередні. Із нововведень:

Раніше Бігова Ліга була орієнтована на спортсменів-любителів і у загальному заліку не враховувались результати найбільш швидких атлетів. Цьогоріч організатори зняли це обмеження й запровадили сім спортивних категорій:

У кожній категорії окремо визначатимуться лідери після кожного з етапів і нараховуватимуться бали в особистому кабінеті учасника, за підсумком цих балів наприкінці сезону визначатимуться переможці категорій, які отримають грошові винагороди або призи.

Але без подарунків не залишиться жоден фінішер Under Armour Ukrainian Majors Running League 2020. Кожен, хто подолає всі сім стартів Ліги, отримає футболку, прекрасну медаль фінішера та незабутні емоції від захоплюючої спортивної пригоди.

 

медаль фінішера Under Armour Ukrainian Majors Running League

 

Розклад бігових заходів Under Armour Ukrainian Majors Running League 2020:

 

 

Давай #бігтиразом Under Armour Ukrainian Majors Running League 2020!