• Під патронатом
  • Титульний партнер
  • Офіційний хронометрист
  • Офіційний водний партнер
  • Партнер забігу 10 км

Новини

25.06.2021

Біжи Львівський півмарафон — допоможи врятувати дитину

Цьогоріч 6-й МОЛОКІЯ ЛЬВІВСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021, який відбудеться 27 червня, має особливе значення, оскільки долучається до благодійної ініціативи, мета якої — врятувати життя маленької львів’янки Вікторії Полюги, яка має рідкісне генетичне захворювання СМА (спінальна м’язова атрофія). 

 

“Коли Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова, розказав нам про Вікторію і запропонував підтримати збір, ми відразу погодились, адже лише об’єднавшись, ми разом створюємо Львівський півмарафон, так само і тут: лише об’єднавшись можна врятувати життя маленької дівчинки”, — прокоментувала Вікторія Веремієнко, директорка з маркетингу і комунікацій Run Ukraine.

 

СМА — смертельне генетичне захворювання, що порушує функції нервових клітин спинного мозку та призводить до м’язової атрофії. Першими слабнуть м’язи діафрагми, і дитина перестає вільно дихати. З часом відмовляють і інші м’язи, що врешті призводить до зупинки серця.

 

Аби врятувати дитину потрібно зібрати понад 65 млн грн. на найдорожчий укол у світі,  препарату Zolgensma фармацевтичної компанії Novartis.

 

На жаль, часу на збір грошей обмаль — щодня хвороба прогресує і Вікторія втрачає свої моторні навички. Кошти потрібно зібрати до 1 вересня, аби встигнути вколоти цей укол до 2 років (зараз дівчинці 1 рік). Інакше потім він не подіє і м’язи дівчинки перестануть працювати. Цей укол “ремонтує” ген, сила до м’язів Вікторії повернеться і вона зможе бігати.

 

Як допомогти Вікторії? 

 

  1. Присвяти свою участь у 6-у МОЛОКІЯ ЛЬВІВСЬКОМУ ПІВМАРАФОНІ 2021 Вікторії. Під час забігу зав’яжи на зап’ястя символічну стрічку підтримки.
  2. Стрічку можна взяти в суботу, у волонтерів, у день видачі стартових пакетів на території ЕКСПО.
  3. Розкажи на своїй сторінці у соціальних мережах, що бігтимеш у підтримку Вікторії з хештегом #МоясиладляВікторії.
  4. Розкажи у пості: Маленька львів’янка Вікторія Полюга бореться з рідкісною хворобою. Її врятує найдорожчий укол в світі. На нього ми всі разом збираємо 65 мільйонів гривень. Нас треба мільйон добрих людей. Часу мало – треба встигнути до 1 вересня.
  5. Перерахуй 65 гривень, або більше.
  6. Передай естафету 5 своїм друзям і затегай їх. Бо разом — ми швидші.

 

Реквізити:


Приватбанк

4731 2196 1475 0994 Полюга Назар (тато)

 

Monobank:

5375411404612058

 

Вікторія, ми встигнемо. 

Ми біжимо.