До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний хронометрист
  • Генеральні медіа партнери
  • Партнери
  • Партнер дистанції 21 км
  • Благодійний партнер
  • Генеральний партнер
  • Спортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний партнер
  • Під патронатом

Новини

25.07.2018

Компанія Run Ukraine приєдналася до Спілки українських підприємців

 

Ми раді повідомити, що відтепер, компанія Run Ukraine – організатор наймасовіших та бігових подій в Україні – вступила до спілки українських підприємців (СУП). Щорічно у рамках Run Ukraine Running League проходить низка грандіозних спортивних заходів у різних містах України. Причому, ці події є не лише великим святом міжнародного рівня, яке об’єднує тисячі людей, а й тріумфом активного способу життя, гарного настрою, позитивних емоцій та здорового майбутнього.

 

Підприємці ж – це люди, які рухають світ вперед. Вони активні, діяльні та небайдужі. Спілка українських підприємців – це перша найбільша об’єднана сила незалежних українських підприємців, яка створена поза політикою з метою захисту інтересів підприємців та формування сприятливого бізнес-середовища в Україні. Організація також прагне забезпечити формування позитивного іміджу «підприємця» і «підприємництва» в суспільстві та популяризувати та заохочувати українців до бізнесової діяльності.

 

Так само, як СУП об’єднує підприємців, не зважаючи на масштаб, галузь та географію діяльності, компанія Run Ukraine робить спорт доступним та близьким для кожного. Вона підтверджує: щоб займатися фізичною активністю, не потрібно бути професійним спортсменом чи надлюдиною, біг – для звичайних людей, які ведуть здоровий спосіб життя, прагнуть стати краще і змінити своє життя.

 

Ця співпраця обіцяє бути цілком органічною, адже цілі та принципи двох організацій споріднені. СУП об’єнує підприємців заради спільного майбутнього та розуміє Україну як місце, де ми живемо, досягаємо успіху і де будуть щасливо жити наші діти. У свою чергу, Run Ukraine, окрім спортивної та оздоровчої складової своїх заходів, прагне відстоювати і прості загальнолюдські цінності. Марафони та півмарафони, які проводяться у різних містах, сприяють створенню позитивного іміджу міст, дають змогу показати, що вони є сучасними, розвинутими та комфортними для життя. Довіра і співробітництво – це першочергові компоненти діяльності компанії, які мають стати ключовими і для всього суспільства.

 

Взаємна підтримка, заохочення власним прикладом та об’єднання заради спільної мети – це безперечна запорука успіху як на бігових трасах, так і у розвитку власного бізнесу.