До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний хронометрист
  • Генеральні медіа партнери
  • Партнери
  • Партнер дистанції 21 км
  • Благодійний партнер
  • Генеральний партнер
  • Спортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний партнер
  • Під патронатом

Новини

11.06.2020

Run Ukraine презентувала медаль 5th MOLOKIYA LVIV HALF MARATHON

Медалі ювілейного 5th MOLOKIYA LVIV HALF MARATHON ONLINE, який відбудеться 22-23 серпня 2020 року у форматі онлайн, будуть присвячені видатному релігійному діячеві й покровителю української культури Митрополиту Андрею Шептицькому.

Компанія Run Ukraine у біговому сезоні 2020 року вирішила об’єднати на ідейно-смисловому рівні дизайн всіх медалей бігових заходів Under Armour Ukrainian Majors League 2020 Online і розкрити через медалі унікальність і цінність кожного міста старту. Адже для наших учасників події Бігової Ліги — це не просто забіги. Це справжні пригоди, це подорожі українськими містами за власними біговими рекордами та новими враженнями. Тому у 2020 році на медалях будуть зображені знакові події, пов’язані з містом старту, які цьогоріч відзначають ювілей. 

 

2020 рік на Львівщині оголосили роком Митрополита Андрея Шептицького, адже цьогоріч виповнюється 155 років з його дня народження. 

Андрей Шептицький — культова й видатна постать як для львів’ян, так і для всіх українців. Крім розбудови греко-католицької церкви й релігійних справ, Андрей Шептицький спрямовував свою увагу на розквіт українського мистецтва. Його меценатство було цілеспрямованим і послідовним. Він спонсорував культурно-просвітницькі товариства, надавав стипендії молодим митцям, сплачував навчання обдарованих художників і літераторів за кордоном, відшукував і зберігав культурні пам’ятки українського народу та навіть заснував Національний музей у Львові. 

 

Андрей Шептицький розумів, що майбутнє неможливе без минулого, тому так старанно намагався віднайти культурні пам’ятки й надати людям можливість дізнатись про них. Він допоміг українському мистецтву не втратити свою унікальність у найважчі часи ХХ століття, тому його постать є такою знаковою. 

 

На медалях дистанції 21.0975 км зображено цитату Митрополита на фоні візитної картки Львова — львівської площі Ринок. 

Впевнені, що медаль з цитатою «Майбутнє народа у ваших руках», яку ти гордо повісиш на шию після перетину фінішної лінії на ювілейному 5th MOLOKIYA LVIV HALF MARATHON ONLINE 22-23 серпня, збадьорить і надихне тебе на майбутні звершення.

 

Пам’ятай про минуле, біжи про майбутнє!