До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний хронометрист
  • Генеральні медіа партнери
  • Партнери
  • Партнер дистанції 21 км
  • Благодійний партнер
  • Генеральний партнер
  • Спортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний партнер
  • Під патронатом

Новини

22.08.2020

Мрії мають здійснюватися: перший день 5th MOLOKIYA LVIV HALF MARATHON 2020 ONLINE та історії учасників

Сьогодні, 22 серпня, перший день першого старту Бігової Ліги Українських Мейджорів — п’ятого Львівського півмарафону. І сьогодні від самого світанку учасники розчулюють нас своїми світлинами та приголомшують результатами. На жаль, сьогодні ми не стартуємо всі в унісон і не біжимо поруч одне з одним, але до наших смартфонів прориваються ваші світлини, а разом з ними і ваші бігові історії, ваші емоції та ваша драйова енергетика. Цими історіями ми хочемо поділитися.

 

 

Сергій

Першим фінішером під аркою на Площі Ринок сьогодні став Сергій Білий. Йому 65 і він пробіг півмарафонську дистанцію з темпом 5:39 і це все після ультрамарафону на 135 км минулого тижня. При цьому бігом Сергій захоплюється лише останні три роки.

 

 

 

 

 

 

 

Світлана

Пробігти півмарафон на своїй малій Батьківщині до Львова приїхала співачка та учасниця гурту А.R.M.I.A Світлана Сафронова. Сьогодні вона встановила personal best, пробігши 21.1 км за 1 годину 52 хвилини з темпом 5:21.

 

 

 

 

 

 

Володимир

Володимир сьогодні вперше подолав півмарафон. Емоції хлопця просто зашкалюють, і нам здається, що він сьогодні по-справжньому закохався в біг. Володимир розпочав бігати у травні на карантині, коли всі спортзали були зачинені й в житті не вистачало руху. Вчора пізно ввечері Володимир написав нам, що досі не отримав стартовий пакет через баг у системі. Та на щастя, Володимир зі Львова, і сьогодні зранку він приєднався до команди Run Ukraine і отримав стартовий безпосередньо з рук нашого організаційного директора Івана Третьякова, з яким і біг усю півмарафонську дистанцію.

 

 

 

 

 

 

До речі, Іван

Наш організаційний директор Іван казав, що мріє взяти участь у забігові від Run Ukraine у день старту. Звичайно, він мріяв не про такі обставини, але хай там як, сьогодні він стартує разом з усіма учасниками 5th MOLOKIYA LVIV HALF MARATHON 2020 ONLINE.

 

 

 

 

 

 

 

Сергій

Сергій приїхав долати півмарафонську дистанцію до Львова з Києва, бо вважає спортивний туризм нереально крутою штукою, котра надихає й надає подвійний заряд енергії. Хлопець розказав, що захолюється бігом близько трьох років, але першим офіційним стартом для нього був минулорічний Київський марафон. Львівський півмарафон мав стати другим досвідом масового забігу, однак через карантин бігти довелося самостійно. Та це, за словами хлопця, лише загартовує спортивних дух, бо вчить самодисципліні.

 

 

 

 

«Мрії мають здійснюватися», — сказала Олександра, після того, як сьогодні пробігла першу в житті десяточку. Андріана вперше здолала півмарафон під плейлист від команди Run Ukraine. Віталій біг у Харкові 10 км під потужною зливою. Вікторія встановлювала власний рекорд у Києві. Наталя долала 21 км під спекотним літнім сонечком в Одесі. А Руслан був пейсером для своїх друзів Богдана, Тараса та Діани.

 

 

Вас сотні. Ми бачимо кожну вашу фотографію та читаємо теплі слова. У вас стільки сили, стільки віри та жаги до життя, що не виникає жодних сумнівів — бігове майбутнє України в надійних руках!

 

Попереду нас чекає другий день 5th MOLOKIYA LVIV HALF MARATHON 2020 ONLINE і ми впевнені, що він буде не менш драйвовим. Виходьте на старт, долайте дистанції, робіть світлини та викладаєте їх з хештегом #MOLOKIYALVIVHALFMARATHON2020, а також не забувайте надсилати результати на пошту [email protected].

 

Біжи 5th MOLOKIYA LVIV HALF MARATHON 2020 ONLINE! Біжи, де б ти не був!