До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний хронометрист
  • Генеральні медіа партнери
  • Партнери
  • Партнер дистанції 21 км
  • Благодійний партнер
  • Генеральний партнер
  • Спортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний партнер
  • Під патронатом

Новини

28.10.2017

Must-have фото на маршруті GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON!

Стародавній Львів нікого не залишає байдужим. Перебуваючи тут, хочеться зберегти в пам’яті сотні деталей: широкі площі, несхожі один на одного будинки, костьоли та сучасні монументи. Проте для учасників GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017 красиві вулиці міста на кілька годин перетворюються на біговий маршрут, а отже, на першому місці – швидкість, темп, дихання та націленість на результат. Але і у такий момент суперництва та адреналіну варто відчути Львів, вдихнути його аромат, побачити непідробну красу у деталях. І, звичайно, зробити фото на згадку!

Саме тому по всьому маршруту головної дистанції GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON будуть встановлені сім фото-точок, де професійні фотографи зроблять круті та якісні знімки забігу. Варто лише слідкувати за картою та не забувати вчасно позувати. Адже маршрут забігу справді унікальний.

Вже перші фото будуть біля Львівського національного академічного театру опери та балету. Театр, що було відкрито ще у 1900 році, давно перетворився на справжню візитівку не лише міста, а й усієї України, а отже, фото тут просто зобов’язане бути в колекції у кожного.

Далі за маршрутом – площа Соборна та Костел Андрія Первозванного. Це справжнє серце Львова і його головна історико-архітектурна пам’ятка. Костел, якому майже півтисячі років, притягує погляд, хочеться розглядати кожну його деталь, але можна зупинитися тут лише на кілька секунд для красивого селфі. За атмосферою середньовіччя радимо повернутися вже після півмарафону.

Церква святих Ольги і Єлизавети – неоготичний храм на площі Кропивницького – ще одна маленька, але обов’язкова зупинка для селфі. За плечима вже трохи більше половини дистанції, 13 км, саме час підняти голову, щоб побачити найвищу будівлю Львова. Висота церкви, яку збудовано 106 років тому, 88 м. Доведеться постаратися, аби обрати правильний ракурс на вмістити всю красу на світлині. Вдалося?! Але ховати далеко телефон не варто. За кілька сотень метрів на шляху постане собор святого Юра, що вважається головною святинею греко-католиків та входить до Світової спадщини ЮНЕСКО. А зовсім неподалік – найстаріший університет України – Львівський національний університет імені Франка, відкритий 1661 року.

На 18-му кілометрі GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON не забудьте сфотографувати єдину з десятків львівських оборонних веж та бастіонів, що збереглася до нашого часу – Порохову вежу. І зовсім поряд – Королівський арсенал, зведений ще 1639 року. І вперед!

Але, коли здається, що до фінішу лічені кілометри і немає сенсу зупинятися, Львів вражає Домініканським собором – величною архітектурною пам’яткою пізнього бароко з оригінальним скульптурним оздобленням. А фасад церкви Пресвятої Євхаристії з цитатою латиною «Soli Deo honor et gloria» («Єдиному Богу честь і хвала») – мабуть один з найупізнаваніших символів Львова. Селфі – must have!

Далі львівською бруківкою по одній з найстаріших вулиць Львова, вулиці Лисенка, можна навіть трохи пройтися, ще кілька кварталів історичним центром міста, і ось знову – Львівська опера. Тут лише переможні емоції та селфі щасливих фінішерів! Перемагайте, але не забувайте насолоджуватися моментом! Життя прекрасне, Львів гарантує!

map 21 km
MYL_4913
MYL_4957
MYL_4977
MYL_5017
MYL_5083
MYL_5150
MYL_5347
MYL_5364