До старту
залишилось
sponsor
 • Під патронатом
 • Генеральні медіа партнери
 • Фітнес партнер
 • Офіційний спортивний партнер
 • Титульний спонсор
 • Генеральні медіа партнери
 • Партнер дистанції
 • Офіційний хронометрист
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Офіційний водний партнер
 • Партнер дистанції
До старту
залишилось
sponsor

Новини

06.12.2018

Розпочалась реєстрація на Львівський міжнародний півмарафон 4th Molokiya Lviv Half Marathon

 

09 червня 2019 року місто Лева прийматиме 4th Molokiya Lviv Half Marathonчетвертий за ліком міжнародний Львівський півмарафон, який став вже святом для міста і його мешканців.

06 грудня організатори події, компанія Run Ukraine, розпочала реєстрацію на півмарафонську дистанцію – 21, 0975 км. Учасники дорослих дистанцій автоматично отримають страхування разом зі стартовим пакетом.

 

Дистанції в рамках 4th Molokiya Lviv Half Marathon зазнали певних змін: повертається дистанція у 10 км, кожен фінішер якої отримає медаль. Замість дистанції у 5 км буде дистанція 4.2 км. Також, в рамках заходу будуть проходити – командний забіг 4 х 21 км та естафета 4х5 км, призери яких отримають грошову винагороду. Натомість організатори події компанія Run Ukraine, відмовились від дистанції 2 км, 5 км та естафети 2 х 10 км.

 

Призовий фонд 4th Molokiya Lviv Half Marathon значно збільшиться у порівнянні з цьогорічним. У 2019 році він складає 124 000 гривень, що майже на  60 000 гривень більше за попередній. Переможці головної дистанції отримають 8 000 грн, за друге – 6 000 грн, за третє – 4 500 грн, за четверте – 3 500 грн та 2 500 грн за п’яте місце. Якщо атлет встановить рекорд траси, то він додатково матиме ще 5000 грн. Цього року бігуни зможуть між собою позмагатися за додаткову грошову винагороду у 5000 грн, якщо подолають головну дистанцію за певний час: чоловіки за 1:06:00, жінки – за 1:15:00. Збільшаться грошові призові також серед вікових категорій: переможці отримають по 1 200 грн, за друге і третє – 800 і 500 грн.

У 2019 році організатори планують зібрати на 4th Molokiya Lviv Half Marathon близько  3000 учасників та 7 000 глядачів.

Для участі у події необов’язково бути спортивним фахівцем чи людиною з надприродними фізичними даними – зареєструватися та взяти участь можуть як професійні бігуни, так і любителі. Немає і суворих обмежень за віком – до участі допускаються і діти, і дорослі, і спортсмени похилого віку, головне – бути у хорошій фізичній формі. Адже спорт – заняття для звичайних людей, які ведуть здоровий спосіб життя, прагнуть стати краще і змінити своє життя. Організатори наголошують на важливості завчасної підготовки до забігу та рекомендують якомога раніше розпочинати тренування тим, хто планує вперше пробігти півмарафон.

 

Зареєструватися на подію можна на сайті https://lvivhalfmarathon.org/

 

Довідка:

Molokiya Lviv Half Marathon – це масштабна бігова подія, яка об’єднує любителів бігу з різних міст України та зарубіжжя.

Нагадаємо, що Львівський півмарафон – один із шести етапів бігової ліги Run Ukraine Running League 2019, що включає у себе старти в п’яти містах України. Ліга орієнтована на любителів бігу, серед яких по завершенню останнього етапу визначать переможців серед чоловіків та жінок.

Титульний спонсор – Молокія

Організатор – Run Ukraine