До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний хронометрист
  • Генеральні медіа партнери
  • Партнери
  • Партнер дистанції 21 км
  • Благодійний партнер
  • Генеральний партнер
  • Спортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний партнер
  • Під патронатом

Медіа

07.03.2018

У львівській мерії відбувся брифінг щодо проведення 3rd Grand Prix Lviv Half Marathon

6 березня у стінах львівської мерії відбулась зустріч представників Run Ukraine, міської влади, різних інституцій, громадських організацій, поліції, міських служб, транспорту, активістів та ЗМІ.

Під час робочої сесії були підняті важливі для містян питання: попереднє інформування громадськості про перекриття вулиць, надання додаткового громадського транспорту на час проведення заходу, забезпечення порядку під час заходу, медичний супровід та ін.

«Сьогодні є важливий день, тому що чи не перший раз так публічно анонсується дата проведення півмарафону. Це буде 10 червня. І це буде такий старт сезону, коли у місті відбувається дуже багато подій, і таким серцем того стає 3rd Grand Prix Lviv Half Marathon. Точно буде рекордна кількість учасників, у порівнянні з попередніми півмарафонами. Ми сьогодні спілкувалися із громадськими організаціями, з колегами з різних інституцій, з поліції, з наших міських служб та транспорту щодо врахування усіх моментів і тих незручностей, які можуть бути для наших львів’ян. Будемо робити все можливе, щоби ще більше було задоволення від події. Тому є декілька чітких кроків. Будуть відкориговані години проведення самого заходу і є нова інформація щодо вулиць, які будуть перекривати»,зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

Усі маршрути 3rd Grand Prix Lviv Half Marathon будуть проходити в один круг та залишаться незмінними з 2017го року.

Під час робочої зустрічі організаційний директор Run Ukraine Іван Третьяков розповів про зміни в організації цьогорічного півмарафону: «Хочу подякувати міським службам, тому що ми вже почали роботу щодо організації такого масштабного спортивного заходу у місті Львові, і це дуже приємно, коли ми можемо пропрацювати будь-яку дрібничку і зробити цей захід ще кращим. Задля того, щоб мешканці міста та гості, які не беруть участь у заході могли комфортно пересуватись містом, було вирішено по-перше, перенести старт півмарафону 09:00 на 08:00, по-друге, відмовитись від дистанції 10 км, тим самим скоротивши перекриття руху транспорту на більшій кількості вулиць, приблизно на 1 годину. Для нас дуже важливо, щоб не лише учасники та глядачі заходу змогли повною мірою насолодитись спортивним святом, а й місцеві жителі не відчували дискомфорту”.

Свої побажання, щодо організації 3rd Grand Prix Lviv Half Marathon висловили усі присутні під час зустрічі та виявили бажання зробити все від них залежне для проведення масштабного спортивного свята на найвищому рівні.

«Ми дякуємо Run Ukraine за те, що вони роблять незвичайно велику подію у нашому місті. Ми розуміємо, що є таке поняття, як спортивний туризм, а це є залучення різних людей до півмарафону, до здорового способу життя. Кілька тижнів тому Львів обрали Молодіжною столицею, і ми так само хочемо себе позиціонувати, як Спортивна столиця», – відзначив Антон Нікулін, начальник управління молоді та спорту ЛМР.

Взяти участь у 3rd Grand Prix Lviv Half Marathon зможуть усі охочі обравши дистанцію відповідно до своєї фізичної форми, віку та можливостей: 2 км (благодійний забіг), 5 км та 21 км, а також естафети та дитячі дистанції.

Всі охочі до участі у півмарафоні можуть зареєструватися на обрану дистанцію на сайті https://lvivhalfmarathon.org