До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний хронометрист
  • Генеральні медіа партнери
  • Партнери
  • Партнер дистанції 21 км
  • Благодійний партнер
  • Генеральний партнер
  • Спортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний партнер
  • Під патронатом

Медіа

11.05.2018

У Львові презентували 3rd Molokiya Lviv Half Marathon

 

10 травня у Львові відбулась презентація третього за ліком Львівського міжнародного півмарафону – 3rd Molokiya Lviv Half Marathon, який відбудеться 10 червня. Цього року захід стане одним з наймасовіших півмарафонів країни, адже у ньому візьме участь майже 3000 тисячі бігунів: як любителів, так і професійних спортсменів не лише з України, а й інших країн.

 

“Цього року найбільший півмарафон Західної України зазнав невеликих змін. По-перше, Run Ukraine підписали угоду про титульне спонсорство з компанією “Молокія”. По-друге, Львівський півмарафон пройде влітку, по-третє, ми чекаємо на більшу кількість учасників, у тому числі, й іноземців, у порівнянні з минулорічним заходом. Вже 10 червня ми чекаємо усіх любителів бігу біля Оперного театру, щоб пробігтись вулицями міста, а усіх охочих запрошуємо підтримати учасників та насолодитись справжнім спортивним святом” розповідає Генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

 

Організатори Львівського півмарафону компанія Run Ukraine під час презентації розповіли про цьогорічні дистанції 3rd Molokiya Lviv Half Marathon. Традиційно це індивідуальні забіги: 21,0975 км, 5 км та 2 км, а також естафета 3х5+1х6 Under Armour Relay. А дистанцію у 10 км змінено на естафету 1х10+1х11 HeForShe Lviv Half Marathon Relay.

 

«Компанія “Молокія” з 2016 року співпрацює з Run Ukraine, відколи у Львові відбувся перший півмарафон. Наша компанія соціально орієнтована, а завдяки таким спортивним заходам ми маємо можливість донести важливість спорту та здорового харчування, адже мета у нас одна –  зробити внесок у ваше здорове майбутнє!»зазначає менеджер з маркетингу компанії «Молокія» Іванна Омельчук.

 

Цього року призовий фонд збільшений та складає  65 500 гривень, що майже на 16 000 гривень більше минулорічного. Нагороджувати будуть абсолютних переможців серед чоловіків та жінок на дистанції 21, 0975 км. Призовий фонд буде розподілений між п’ятьма першими фінішерами серед чоловіків та жінок в абсолютній першості. Грошову винагороду також отримають ті учасники, що посядуть перше, друге і третє місця в семи вікових категоріях серед чоловіків та жінок.

 

Якщо дивитися на усі великі столиці, на усі великі міста — то кожне з тих міст має свій марафон, свій півмарафон. Сьогодні, насправді, світом поширюється такий культ здорового способу життя. Якщо ти хочеш бути успішним — то ти маєш займатися спортом, і не стоїть питання професійно чи не професійно. Важливою є атмосфера, яка гуртується довкола. Тому що все, що стосується здорового способу життя — це має мати три знаки оклику. Ми кожного року намагаємося ставати кращими і ми враховуємо ті чи інші думки львів’ян. Бажаю усім удачі, усім перемоги, тому що перемога — це є те, що ти відчуваєш, а не те, яке місце ти займаєш”, — зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

 

Фінішери головних дистанцій отримають медалі з оновленим дизайном, який базується на зображенні головного символу міста, а естафетні медалі виконані у вигляді сходинок, які символізують те, що для досягнення своєї мети команді потрібно здолати 4 етапи траси на шляху до фінішу.

 

У рамках 3-го Львівського півмарафону пройде благодійний забіг на 2 км, метою якого є збір коштів на придбання реабілітаційного обладнання для Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи. Госпіталь є потужним лікувально-діагностичним комплексом, який створений для медичного обслуговування інвалідів та ветеранів війни, членів сімей загиблих і померлих воїнів, репресованих, дітей війни-інвалідів, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, інвалідів похилого віку. Тут надається спеціалізована медична допомога за багатьма напрямками, серед яких й ортопедія і травматологія, проте належного реабілітаційного обладнання у госпіталі недостатньо.

 

У цьому році 3rd Molokiya Lviv Half Marathon отримав найвищу оцінку –  5 зірок від Європейської легкоатлетичної асоціації. Це найвищий рівень сертифікації та оцінювання, який розроблений провідними фахівцями Європи.

 

Довідка:

3rd Molokiya Lviv Half Marathon – Львівський півмарафон, що вже став традицією міста та його мешканців. Цього року організатори заходу компанія Run Ukraine очікують майже на 3000 учасників та 8000 глядачів не лише з України, а й з закордону. Традиційно 3rd Molokiya Lviv Half Marathon відбувається за підтримки Львівської міської ради.

 

Титульний спонсор – Молокія.

Організатор – Run Ukraine.

Офіційний сайт події: https://lvivhalfmarathon.org/

 

Для ЗМІ:

Прес-реліз укр.: https://goo.gl/p4K7yc

Прес-реліз рос.: https://goo.gl/o1QVf4

Завантажити фото з презентації: https://fex.net/556540670164

 

Контакти:

Оксана Модієвська

моб.тел.: +380 50 243 71 50

email: [email protected]

 

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]