До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний хронометрист
  • Генеральні медіа партнери
  • Партнери
  • Партнер дистанції 21 км
  • Благодійний партнер
  • Генеральний партнер
  • Спортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний партнер
  • Під патронатом

Медіа

22.06.2018

Учасники 3rd Molokiya Lviv Half Marathon зібрали кошти на придбання реабілітаційного обладнання до обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи

 

Благодійність є обов’язковою складовою і усіх заходів компанії Run Ukraine – організатора наймасштабніших бігових подій в Україні. Щорічно під час усіх заходів в рамках Run Ukraine Running League, які проходять у п’яти містах України, збираються кошти для благодійних фондів і організацій та залучається громадськість до вирішення конкретних проблем.

 

Цього року вже вдруге під час Львівського півмарафону 3rd Molokiya Lviv Half Marathon. відбувся благодійний забіг. 10 червня усі бажаючі могли здолати благодійну дистанцію у 2 км та зібрати кошти на реабілітаційне обладнання для Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи, а саме відділення ортопедії. Госпіталь є потужним лікувально-діагностичним комплексом, який створений для медичного обслуговування інвалідів та ветеранів війни, членів сімей загиблих і померлих воїнів, репресованих, дітей війни-інвалідів, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, інвалідів похилого віку. Тут надається спеціалізована медична допомога за багатьма напрямками серед них ортопедія і травматологія, проте належного реабілітаційного обладнання у госпіталі недостатньо. 50% від стартового внеску пішли саме на благодійність.

 

Сума зібраних коштів склала 12 325 гривень на які організатор події, компанія Run Ukraine закупить необхідне обладнання та передасть його до медичного закладу.

 

Долучились до благодійної ініціативи Львівський міський голова Андрій Садовий із дружиною Катериною Кіт-Садовою, чемпіонка світу з вільної боротьби, дворазова чемпіонка Європи Юлія Ткач, триразова чемпіонка світу серед жінок і триразова чемпіонка Європи серед жінок з шахів Анна Музичук, перший львів’янин, що підкорив Еверест – Роман Городечний, майстер спорту України, Чемпіонка України з бігу на 1 500 м, переможниця кубку України з бігу на 800 м Дем’янюк Орися, майстер спорту міжнародного класу зі стрибків у висоту, переможець командного Чемпіонату Європи, фіналіст Чемпіонату Європи у приміщенні, фіналіст “Діамантової ліги 2011 року” Дем’янюк Дмитро та учасниці конкурсу краси “Міс Львів – 2018” разом з підопічними з дитячих будинків.

 

Зокрема, під час Київського півмарафону були зібрані кошти на обладнання кабінету реабілітації ДУ Інституту травматології та ортопедії НАМН України, Дніпровського півмарафону для обласної дитячої лікарні, а учасники Одеського півмарафону намагатимуться допомогти обласній лікарні.

 

Відзначимо, що минулого року під час бігових подій компанії Run Ukraine українці та гості з інших держав долучилися до забезпечення протезами ветеранів АТО в рамках благодійних забігів «Переможці».

 

Тож, окрім спортивної та оздоровчої складової своїх заходів, Run Ukraine прагне відстоювати і загальнолюдські цінності. Довіра і співробітництво – це першочергові компоненти благодійної діяльності компанії. Віримо, що вони стануть ключовими і для всього суспільства.

 

Долучитись до благодійної ініціативи дуже просто, необхідно лише зареєструватись на благодійну дистанцію на 2 км на наступні бігові заходи Run Ukraine Running League 2018:

 

 

Cайт компанії Run Ukraine: https://runukraine.org/

 

Для ЗМІ:

Реліз укр.: https://goo.gl/gGu31H

Реліз рос.: https://goo.gl/sC3YQZ

 

Контакти:

Оксана Модієвська

email: [email protected]

тел.: 050 243 71 50

 

Вікторія Веремієнко

email:[email protected]

тел: 067 995 27 67