До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний хронометрист
  • Генеральні медіа партнери
  • Партнери
  • Партнер дистанції 21 км
  • Благодійний партнер
  • Генеральний партнер
  • Спортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний партнер
  • Під патронатом

Новини

11.02.2020

Under Armour став титульним партнером Ukrainian Majors Running League та офіційним спортивним брендом усіх забігів Ліги

Компанія Run Ukraine та американський бренд спортивного екіпірування Under Armour продовжують співпрацю у 2020 році. Окрім цього, Under Armour вперше стане титульним партнером оновленої бігової ліги, тож тепер вона називатиметься Under Armour Ukrainian Majors Running League.

Також, вже третій рік поспіль технологічний гігант – Under Armour виступатиме генеральним спортивним партнером усіх семи забігів сезону, а ми продовжимо бігати в інноваційному екіпіруванні світового бренду і разом створюватимемо захоплюючі бігові заходи.

Співпраця з Under Armour — це вже добра традиція нашої компанії. Мені приємно спостерігати за тим, як наше партнерство позитивно впливає на українську бігову спільноту, адже кількість учасників наших заходів постійно збільшується, а разом із цим збільшується кількість прихильників бренду Under Armour, — коментує генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький. — Нас надихнуло партнерство минулих років, тому ми вирішили продовжити й розширити його, зробивши Under Armour титульним партнером нашої бігової ліги. Сподіваємось, цього року на нас чекають нові захоплюючі спортивні досягнення!

За два роки співпраці з Under Armour у наших спільних бігових заходах взяли участь понад 73 000 спортсменів і спортсменок. В рамках партнерства цього року Under Armour продемонструє власну продукцію: офіційні футболки Ліги, а також офіційні футболки кожного окремого забігу, екіпірування для пейсмейкерів і членів організаційного комітету. 

 «Вже втретє, для нас — це велика честь та відповідальність представляти Under Armour найбільший біговій спільноті завдяки партнерству з Run Ukraine, а відтепер і Ukrainian Majors Running League. Для Under Armour біг, як наймасовіший вид спорту, є одним з пріоритетних, адже найсучасніші технологічні рішення які створює бренд стосуються саме бігу. Це і новітня технологія амортизації HOVRTM, яка дозволяє повертати енергію прикладених зусиль; кросівки з інтегрованими датчики руху, які синхронізуються з додатком UA MapMyRun та надають нечувані досі можливості персоналізації тренувань і найточніші показники бігу; а також технологічні тканини та «космічний» дизайн в екіпіруванні. Адже головна місія бренду — це робити кожного спортсмена краще», — коментує Людмила Юзькова, директор з маркетингу групи компаній MD Fashion.

У середині 1990-х компанія Under Armour розпочинала з виготовлення футболок для американського футболу, а зараз в арсеналі бренду є товари для будь-якого виду спорту й активного відпочинку. Особливе місце у товарній сітці посідає бігове екіпірування. Завдяки інноваційному підходу, високій технологічності та ретельному підбору матеріалів бігове екіпірування Under Armour дозволяє спортсменам розширити межі власного тіла та по-новому відчути енергію спортивних змагань. Усе це на власному досвіді зможуть перевірити учасники Under Armour Ukrainian Majors Running League вже зовсім скоро.

Бігові заходи, офіційним спортивним партнером яких стане Under Armour, відбудуться: 

 

Довідка

Under Armour — американський виробник спортивного екіпірування та обладнання, який перевернув розуміння образу спортсменів у світовому масштабі. Інноваційна продукція бренду доступна на ринку з 1996 року і розроблена з метою зробити всіх спортсменів краще.

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів.

 

Титульний партнер Ліги Ukrainian Majors Running League — Under Armour

Генеральний спортивний партнер — Under Armour

Організатор — Run Ukraine

 

Контакти:

Анастасія Руссу

тел: +380 50 178 1168

email: [email protected] 

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]