До старту
залишилось
sponsor
 • Офіційний хронометрист
 • Генеральні медіа партнери
 • Партнери
 • Партнер дистанції 21 км
 • Благодійний партнер
 • Генеральний партнер
 • Спортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний партнер
 • Під патронатом

Новини

12.11.2018

Визначені переможці Run Ukraine Running League 2018

 

Запорізький півмарафон 2nd Zaporizhstal Half Marathon завершив третій сезон бігової ліги Run Ukraine Running League 2018.

 

Призери Run Ukraine Running League 2018 (чоловіки).

 1. Ігор Чорнуха  – 29 300 балів.
 2. Віталій Яковлюк – 28 389 балів.
 3. Віктор Лазанюк – 28 099 балів.

Призери Run Ukraine Running League 2018 (жінки).

 1. Ольга Яроцька – 29 680 балів.
 2. Ольга Донченко– 29 560 бали.
 3. Олена Симонюк – 29 360 бали.

 

Цьогорічна переможниця очолювала турнірну таблицю впродовж усіх етапів. Проте після четвертого етапу, де лідерка поступилась своїй суперниці Ользі Донченко, розрив у турнірній таблиці між дівчатами значно скоротився. Такий незначний відрив по балам у жінок тривав впродовж останніх чотирьох бігових подій: дівчата почергово випереджали на стартах одна одну і тримали напругу до фінального забігу. Вирішальним став останній етап бігової Ліги, який і визначив цьогорічну переможницю.

 

Дуже вдячна Run Ukraine за кожен старт – усі вони були неповторними та чудово організованими, і усім, хто мене підтримував і допомагав, адже таких людей було дуже багато! Кожен старт Ліги запам’ятався особливими переживаннями: довелося бігти і «на характері», і легко в задоволення, і мобілізувати усі сили у підготовці за досить завантаженого робочого графіку. Це був справді хороший досвід, що ніколи не можна розслаблятися і завжди треба боротися до кінця. Сама ідея Ліги дуже крута – це шалена мотивація, яка постійно тримає в тонусі. І бонусом до цього – це можливість побачити неймовірно красиві міста нашої країни, причому долаючи півмарафон можна встигнути побачити значно більше” – прокоментувала пережниця цьогорічної бігової Ліги Ольга Яроцька.

 

А от у чоловіків лідер визначився із самого початку. Ігор Чорнуха очолював рейтинг впродовж всіх етапів Ліги випереджаючи цьогорічного срібного призера Віталія Яковлюка з незначним відривом.

 

“Мої враження від Run Ukraine Running League найкращі. Минулого року я пробіг всі 5 етапів Ліги, і тоді думав, що 7 етапів – це дуже важко і бігти всю Лігу в 2018 не планував. Мені дуже подобаються старти, організовані компанією Run Ukraine, і тому думав пробігти парочку весняних. А в підсумку – перемога в Лізі. Виявилося не важче минулого року, а набагато цікавіше і більш насиченіше! У Запоріжжі навіть було трохи сумно, що сезон закінчується, хоч і накопичилась втома за весь рік …” – поділився враженнями переможець.

 

Головний приз, який отримують переможці від Run Ukraine – участь у міжнародному марафоні у Римі ACEA Maratona di Roma, який відбудеться 7 квітня 2019 року.

Усі витрати, що пов’язані з трансфером, проживанням та реєстрацією спортсменів на змагання бере на себе компанія Run Ukraine.

 

Довідка:

Цьогорічна Ліга складалася із 7 етапів, які проходили у 5 –  ти містах нашої країни:

 

Римський марафон ACEA Maratona di Roma – щорічний забіг на марафонську дистанцію (42,195 км) в Римі, Італія. У 2019 року марафон пройде 25-й раз. Марафон в Римі є володарем статусу IAAF Silver Label Road Race оцінки шосейних гонок IAAF.