До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний хронометрист
  • Генеральні медіа партнери
  • Партнери
  • Партнер дистанції 21 км
  • Благодійний партнер
  • Генеральний партнер
  • Спортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний партнер
  • Під патронатом

Новини

07.02.2020

Знову на старт: Run Ukraine та Rexona продовжують співпрацю у 2020 році

 

Run Ukraine та ТМ Rexona продовжать співпрацю у 2020 році. Це означає, що ми знову створюватимемо наймасштабніші бігові заходи України пліч-о-пліч, покладаючись одне на одного та довіряючи одне одному.

Як і минулого року, ТМ Rexona стане титульним партнером дистанції міні-марафону – 4.2 км на всіх заходах нашої бігової ліги Ukrainian Major Running League.

 

“Будь-які великі досягнення починаються з малого, і дистанція 4.2 км – саме той старт, який ми в Run Ukraine хотіли б дати кожному бігуну-початківцю. Бігунами не народжуються – бігунами стають, – переконаний генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький. Ми щиро радіємо, що такий глобальний бренд як Rexona охоче продовжує співпрацю і продовжує творити бігову історію України разом з нами. Ми дуже цінуємо партнерів, які поділяють наше бажання допомогти тисячам українцям досягти їхніх перших бігових перемог”.

 

Найбільші бігові досягнення починаються з першого бігового кроку, і дистанція міні-марафону щоразу це підтверджує. 4.2 км – це 1/10 від повного марафону, дистанція, яку нарівні долають 13-річні бігуни-початківці, досвідчені атлети і навіть бабусі та дідусі, яких долучили до бігу їхні надактивні онуки.

 

Минулого року впродовж сезону міні-марафонську дистанцію Rexona Mini Marathon 4.2 km подолали більше 6000 бігунів. Цього року ми разом з Rexona плануємо вивести на старт понад 8500 учасників та допомогти їм реалізувати їхні бігові мрії.

 

“Місія бренду Rexona — заохочення людей до щоденного руху. Міні-марафон до снаги навіть тим, хто вперше виходить на старт. Цей забіг стане наступною сходинкою на шляху до подолання великих дистанцій разом з Rexona. Ми раді продовжити нашу співпрацю із Run Ukraine”, — прокоментувала керівниця відділу маркетингу компанії Unilever Україна Ірина Левченко.

 

У сезоні 2020 року вперше в історії Run Ukraine фінішери Rexona Mini Marathon 4.2 km здобуватимуть медалі, які ще довго нагадуватимуть їм про здійснену мрію, досягнений фініш, перемогу, яка точно вартувала всіх докладених зусиль.

 

Пробігти Rexona Mini Marathon 4.2 km у 2020 році можна буде на кожному з заходів бігової ліги Ukrainian Majors Running League від Run Ukraine:

Кожен бігун – уже переможець!

Давайте #бігтиразом

 

Довідка

Rexona — торгова марка британсько-нідерландської компанії Unilever, одного із провідних світових виробників товарів повсякденного вжитку. Бренд існує на ринку України близько 20 років, забезпечуючи надійний захист та свіжість споживачам.

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів.

 

Титульний партнер дистанції 4.2 км — Rexona

Організатор — Run Ukraine

 

Контакти:

Анастасія Руссу

тел: +380 50 178 1168

email: [email protected] 

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]